Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w powyższym formularzu przez INTERPERSONNEL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (41-219) przy ul. Kosynierów 44, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000498608, REGON: 243493320, dla celów marketingowych - zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.). Dane powyższe składam dobrowolnie, ponadto zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie wskazanej wyżej ustawy, w szczególności o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INTERPERSONNEL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (41-219) przy ul. Kosynierów 44, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. NR. 144, poz. 1204 z późn.zm.) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesłanie przez INTERPERSONNEL Polska Sp. z o.o. informacji handlowej na podany wyżej adres poczty elektronicznej.*

Targi Pracy dla Mam

WSTĘP WOLNY

10.10.2017

Dołącz do nas

Sala widowiskowo-koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, 41-200 Sosnowiec

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nasz fanpage

PROGRAM

10:00 – 10:15

Rozpoczęcie.

10:15 – 10:45

ABC przedsiębiorcy.

10:45 – 11:15

7 kroków do sukcesu Twojej firmy.

11:15 – 11:30

Przerwa

11:30 – 12:00

Odkryj swoje archetypy i twórz fascynujące opowieści.

12:00 – 12:30

Psychologia mody. Twój strój – Twoja siła.

12:30 – 13:15

Przerwa

13:15 – 14:45
Mamy Mamom, czyli to ludzie nas inspirują.
14:45 – 15:00
Rozstrzygnięcie 2. Plebiscytu „Mama Przedsiębiorcza”.

15:00 – 15:15

Przerwa

15:15 – 15:45

Szkolenia online jako wsparcie rozwoju Twojego biznesu.

15:45 – 16:30

Bezpieczny biznes on-line.

16:30 – 17:00

Rozstrzygnięcie Plebiscytu „Mama i Ja”. Zakończenie.

Agnieszka Gasparska
Mamy Mamom, czyli to ludzie nas inspirują.
Agata Górska
Storytelling. Zadbaj o swój PR. Mamy Mamom, czyli to ludzie nas inspirują.
Ewa Jurczak
Psychologia mody. Twój strój – Twoja siła. Mamy Mamom, czyli to ludzie nas inspirują.
Alicja Kost
Mamy Mamom, czyli to ludzie nas inspirują.
Natalia Kościuk
7 kroków do sukcesu Twojej firmy. Mamy Mamom, czyli to ludzie nas inspirują.
Konrad Kowalczuk
Bezpieczny biznes on-line.
Urszula Patelka
Szkolenia online jako wsparcie rozwoju Twojego biznesu.
Anna Woźniak
Mamy Mamom, czyli to ludzie nas inspirują.
Dorota Zygmunt
ABC przedsiębiorcy.

PLEBISCYT

"Mama Przedsiębiorcza"

Z dumą promujemy mamy.

Wyróżniamy kobiety-mamy działające w biznesie, promujemy ich pracę i przedsiębiorczość.

Zgłoś swój udział w Plebiscycie, wygraj
“Diament Mamy Przedsiębiorczej”.

Kapituła Plebiscytu wybierze 3 “Mamy Przedsiębiorcze”. Wyniki zostaną ogłoszone podczas Kongresu.

Poznaj Mamy Przedsiębiorcze

Hajdi Biernacka

Blogerka/Dziennikarka

Jestem absolwentką dziennikarstwa, blogerką i pasjonatką muzyki. Na co dzień funkcjonuję jako mama dwóch wspaniałych synów, dla której radość płynąca z rodzicielstwa stała się inspiracją do stworzenia strony www.mamazpomyslem.pl. Oprócz działalności związanej z blogiem, współpracuję z portalem BetterLife, dla którego piszę artykuły eksperckie.
Kocham zwierzęta, fascynują mnie ludzie. Staram się wyciskać każdy dzień do ostatniej kropli. Moje hobby to bywanie na koncertach. Moje uzależnienie to kawa pita w dużym kubku. Zapytana o to, jaką jestem kobietą, nazywam siebie Kolorowym Ptakiem.

Anna Cygan

pedagog, trener rozwoju osobistego

Jestem 34 letnią szczęśliwą żoną Łukasza i mamą 4 Maluchów – Ani (7 lat), Jonatana (4 lata), Samuela (3 lata) i Dorotki (14 miesięcy). Z zawodu jestem pedagogiem – pedagogos – przewodnik, z umysłem psychologa oraz duszą filozofa i artysty. Praktykujemy z Mężem Porozumienie Bez Przemocy (NVC) oraz Rodzicielstwo Bliskości – Świadome Rodzicielstwo. Wspieram kobiety i mamy w poszukiwaniu drogi do siebie, do własnych uczuć, myśli i potrzeb oraz w głębszym postrzeganiu rzeczywistości. Towarzyszę im w coraz bardziej świadomym “czytaniu” dziecka oraz rozpoznawaniu mechanizmów tworzących bezpieczną więź i autentyczną relacje. Douluję i prowadzę poradnictwo laktacyjne a także rozwoju małego dziecka. Oferuję konsultacje indywidualne oraz warsztaty rozwojowo – motywacyjne. Ostatnio cykl zajęć: “Oswoić emocje – Oswoić życie”, realizowany bezpłatnie w Boska Cafe w Mysłowicach oraz Klubie Osiedlowym Kalinówka. Uczestnicy w ankietach często piszą, że “żyję tym co mówię”. Pewnie dlatego, że chętnie dzielę się konkretnymi doświadczeniami, zarówno z mojej “drogi do siebie”, do macierzyństwa, jak i z powodu częstego towarzystwa moich najbliższych “gdzieś w tle”. Mam mnóstwo pomysłów i energii i nie ukrywam, że trudno w zgodzie ze sobą być mamą 4 maluchów, podnosić kwalifikacje (HST, w przyszłości Psychoterapia Gestalt) i realizować się zawodowo. W październiku tego roku powołuję “do życia” Pracownię “Droga do Domu”, miejsce z “duszą”, bez pośpiechu, miejsce bliskości, autentyczności i wsparcia psychologiczno – pedagogicznego. Moim marzeniem, które też zrealizuję, jest by ta przestrzeń była dostępna dla wszystkich, którzy tego będą potrzebować bez względu na ich możliwości finansowe.

Aleksandra Gabor

Doula, Doradca Noszenia w Chustach i Nosidłach Miękkich ClauWi

Jestem mamą 2.5 letniej Laury i żoną swojego męża. Na co dzień wspieram przyszłe i młode matki w stawianiu pierwszych kroków w nowej roli jako Doula, Doradca Chustonoszenia, Instruktor Masażu Shantala i Promotor Karmienia Piersią. Od 2 lat prowadzę również Klub Chorzowskich Mam, którego celem nadrzędnym jest lokalna integracja młodych mam, wzajemne wsparcie oraz poszerzenie swoich horyzontów poprzez uczestnictwo w organizowanych przez Klub warsztatach.

Iwona Tyrna-Łojek

psycholog biznesu, socjolog, pedagog

Jestem doktorem nauk humanistycznych, psychologiem biznesu, pedagogiem, mentorką, trenerką rozwoju osobistego i zawodowego, właścicielką marki Kultura Sukcesu oraz firmy doradczo-szkoleniowej AKREO szkolenia, która wspiera kobiety w zakładaniu i prowadzeniu własnych firm przy zachowaniu równowagi między życiem prywatnym a zawodowych. Za działalność na rzecz przedsiębiorczości kobiet zostałam uhonorowana tytułem “Kobiety Sukcesu Śląska 2016” oraz nominowana do tytułu “Kobieta Humanitas”.

Od 18 lat prowadzę firmę, która specjalizuje się w rozwoju nowo powstałych firm szczególnie tych zakładanych przez kobiety.
Od 4 lat prowadzę założony przeze mnie Klub Kobiet Biznesu “Kultura sukcesu” (www.kulturasukcesu.pl ), wspierając głównie kobiety-matki w ich rozwoju.
Od 2 lat prowadzę Koło przedsiębiorczych w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie – wspierając i rozwijając przedsiębiorczość.

Swoim przykładem pokazuję, że można prowadzić własną firmę równocześnie wychowując dzieci. Osobiście, gdy moja córka miała 3 miesiące otworzyłam swój pierwszy stacjonarny gabinet a gdy miała 6 miesięcy broniłam swój doktorat. Cieszyłam się macierzyństwem ale równocześnie dużo satysfakcji i zadowolenia dawało mi prowadzenie własnej firmy. Dzisiaj moja córka ma już 13 lat i mierzę się z innym wymiarem macierzyństwa czyli budowaniem relacji z nastoletnim dzieckiem.
Chętnie dzielę się moim doświadczeniem i wiedzą z zakresu wychowywania dzieci przy równoczesnym prowadzeniu firmy. Moja wiedza ma charakter praktyczny, ale oparty na solidnej wiedzy teoretycznej ponieważ jestem z zawodu pedagogiem, socjologiem i psychologiem biznesu.

Klaudia Chmielewska

event manager, manager klubokawiarni, animator

Mam 28 lat, jestem mieszkanką Sosnowca i mamą 6,5 letniej Lilianki. Jesteśmy najlepszym teamem jaki mogłabym sobie wyobrazić w relacji mama-córka. Mówią o mnie że żyję muzyką i rzeczywiście coś w tym jest, bo muzyka jest moją pasją pod każdym aspektem. Zawodowo jestem managerem klubokawiarni, zajmuję się organizacją wydarzeń kulturalnych, muzycznych oraz sportowych, z zamiłowania jestem także animatorem dzieci, młodzieży oraz seniorów. Zawsze staram się dążyć do wyznaczanych sobie celów zarówno w byciu mamą jak i tych zawodowych.
Wychodzę z założenia że marzenia się nie spełniają ponieważ marzenia się spełnia 🙂

Elżbieta Nowowiejska-Bijak

właścicielka, projektantka papeterii ślubnej oraz ręcznie robionych prezentów dla biznesu

Prowadzę firmę Fabryka relacji. Wykonuję innowacyjne, ręcznie robione prezenty dla firm z ich logami oraz papierową oprawę przyjęć okolicznościowych (np. zaproszenia ślubne, winietki na stół, podziękowania itp.). Za pomocą moich prac można ocieplić relacje w biznesie natomiast na przyjęciach tworzę nimi niepowtarzalną atmosferę. Fabryka relacji powstała z pasji do tworzenia i ciągłego rozwoju. Moje artystyczne i biznesowe działania można obserwować na fanpagu www.facebook.com/fabrykarelacji. Prywatnie jestem mamą Filipka i spełnioną żoną. Uwielbiam spędzać aktywnie czas np. biegając, chodząc po górach lub zwiedzając ciekawe miejsca.

Marzena Kmiecik

Własna firma

Z wykształcenia i z zawodu jestem managerem, od zawsze byłam osobą dobrze zorganizowaną potrafiącą zrobić coś z niczego. Od czasu narodzin mojego synka Bruna, mam wrażenie że moja umiejętność organizacji i planowania wzrosła o 100%. Kolejny krok naprzód,a wraz z nim decyzja o otwarciu własnej działalności. Wiedziałam, że kiedyś to nastąpi, ponieważ zawsze było to moim marzeniem. Brand Atelier to moja pracownia, w której tworze pomysły, strategie i idee związane z Waszą działalnością i Waszą marką. Pomagam zarówno młodym mamą jak i kobietą, które pragną zmienić dotychczasową ścieżkę zawodową. Pokazuję jak wyznaczyć kierunek i strategię dla nowych firm, ale również tworzę nowe kreacje dla działających już przedsiębiorstw. Ponad to moim celem jest również edukacja z zakresu work&life balance oraz marketingu i zarządzania w firmie. Posiadam autorskie szkolenia, które poparte są wiedzą i doświadczeniem.

https://www.facebook.com/brandatelier/
Strona w budowie www.brandatelier.com.pl

Monika Skrzypiec

Działalność gospodarcza, magister ekonomii

Witam 🙂

Jestem mamą 8-letniego Szymona i 4-letniej Zosi. Od marca bieżącego roku prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie szeroko pojętego “hand made” – tworzę rzeczy z papieru i drewna, wycinam, kleję i ozdabiam, w mojej pracowni prym wiodą ręcznie robione, personalizowane albumy, notesy, plannery, kalendarze, działam też w branży ślubnej (księgi gości, pudełka na koperty, obrączki, podziękowania dla rodziców i wiele ślubnych artykułów). Kocham moją pracę, mam mnóstwo pomysłów i całkowicie się w niej realizuję zawodowo. Jednak najważniejsza jest dla mnie możliwość łączenia jej z opieką nad moimi dwoma smykami – dzieciaki w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym to, jak każdej mamie wiadomo, oprócz mnóstwa radości również ciągłe infekcje, ferie, wakacje, dni wolne. Pogodzenie pracy na etacie z macierzyństwem było dla mnie w tych sytuacjach dużo bardziej skomplikowane, własna działalność daje mi 100% wolności i pracę w dowolnych pasujących mi godzinach. Zgłaszam się na plebiscyt, ponieważ sama uczestniczyłam w Kongresie Mam jako słuchacz w styczniu tego roku i wydarzenie to mega mnie zmotywowało to konkretnego działania. Jestem pewna, że ta edycja również pomoże niejednej zagubionej mamie w realizacji własnych marzeń i celów 🙂

Monika

http://sklepcartadea.blogspot.com
https://www.facebook.com/cartadeahandmade/

Partnerzy i Sponsorzy

Srebrny Sponsor

Patroni

Dołącz do nas! Bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w powyższym formularzu przez INTERPERSONNEL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (41-219) przy ul. Kosynierów 44, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000498608, REGON: 243493320, dla celów marketingowych - zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.). Dane powyższe składam dobrowolnie, ponadto zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie wskazanej wyżej ustawy, w szczególności o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INTERPERSONNEL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (41-219) przy ul. Kosynierów 44, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. NR. 144, poz. 1204 z późn.zm.) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesłanie przez INTERPERSONNEL Polska Sp. z o.o. informacji handlowej na podany wyżej adres poczty elektronicznej.*

X
Dołącz do nas! Bądź na bieżąco.